Tatil Anlaşmaları

 • Savider Savisan üyelerimize özel Aress Tur ile %10 indirimli tatil anlaşmamız imzalanmıştır.

  1) Aress Tur'dan internet üzerindeki anlaşmalı olan otellerinden en düşük fiyat garantisi alınmıştır.

  2) Anlaşma Üyemizin bütçesine göre kendisi yada Aress tur ile belirlemiş olduğu otel için İnternet tur sitelerinde ki en düşük fiyat üzerinden baz alınarak %10 indirim uygulanacaktır.

  3) Üyelerimiz 15 gün en geç 1 hafta öncesinden tur şirketini arayarak hangi otelde yer istediğini belirtecek ayrıca mesai saati içerisinde ise 05333158871 nolu telefon numaramızdan Savider Savisan i bilgilendirip ödeme için onay alacaktır ve rezervasyon formu doldurulacaktır.

  4) Üyelerimiz 7 gün kalaya kadar rezervasyon iptali yapabilir haricindeki iptallerden otelin durumuna göre ceza ücret uygulanabilr. Üyemiz rezervasyon yaptığında bu şartları kabul etmiş sayılır.

  5) Üyemizin tatil ücretinin tamamı Acente firmasına sandığımız tarafından peşin ödenecektir. Üyelerimiz girişte herhangi bir ücret ödemeyecektir. Geri ödemesi ise 6 taksitte olacaktır.

  6) Bu anlaşma diğer anlaşmalarımız gibi tamamıyla üyelerimizin faydalanması amacıyla yapılmıştır. Sandığımız peşin ödemenin vade farkı için üyemizden komisyon vs herhangi bir ücret talep etmemektedir.

  7 )Ayrıca tur firması 5 yıldız ve 4 yıldız otellerden % 10 üzeri daha indirimli bazı otellerden örnekleme yoluyla görsel afiş hazırlayıp tarafımıza sunacaktır.

  8) Bunun haricinde yaz dönemde otellerde oluşabilecek boşluklar neticesinde yapılan günlük, haftalık olağanüstü indirimlerden üyelerimizi bilgilendirecektir.

  Rezervasyon ve bilgi için

  Erkan Özkaya: 05060660606 / Suzan Genç: 05062553001

Sağlık Alanında Yapılan Anlaşmalar

 • DUYMAX

  İşitme Cihazları

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarının (1 nci ve 2 nci dereceden), DUYMAX İŞİTME CİHAZLARI kuruluşundan sağlık hizmeti alma durumunda sahip olacakları indirim oranını kapsamaktadır

 • Diş Hekimi

  Yasin GÖRGÜNOĞLU

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına (1 nci ve 2 nci dereceden), Diş sağlığı, bakımı, tedavisi, çekimi vs. konusunda indirim uygulamasına ilişkin esasları belirten şartlar çerçevesinde anlaşma imzalanmıştır. (Diş hekimi odasının belirlediği fiyat listesi üzerinden diş sağlığı bakımı, tedavisi, çekimi, kaplama, protezler gibi bütün klinik işlemlerde % 25 indirim ayrıca implant tedavisinde % 10 indirim uygulanacaktır. Bunula birlikte muayene ücretsiz yapılacaktır.)

 • Diyetisyen

  Elif Melek AVCI DURSUN

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına (1 nci ve 2 nci dereceden), Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi tarafından konu ile ilgili hizmetler verilecektir. Yapılan anlaşma ile firmanın vermiş olduğu hizmetler için liste fiyatları üzerinden %10 indirim yapılacaktır.

 • Özel Kudret

  Sağlık Grubu

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına (1 nci dereceden), Kudret Sağlık Grubuna Bağlı, Özel Kudret İnternational Hospital, Özel Kudret Göz Hastanesi ve Özel Kudret Göz Merkezi'nden alacakları sağlık hizmetlerinden indirim uygulanacaktır. Anlaşmaya göre SGK tarafından karşılanan muayene, tahlil, tetkik ve ameliyat fark ücretlerinden %10, SGK tarafından karşılanmayan hizmetlerden ise hastane cari fiyatları üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

 • A Life Hospital

  Özel Hastane

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına (1 nci ve 2 nci dereceden), Ayaktan Muayene, Acil Servis Tedavisi, Günübirlik  Tedavi ve Yatarak Tedavi konularında protokol çerçevesinde çeşitli indirimler uygulanacaktır. 17.05.2021 tairihnde imzalanan protokol kapsamında yapılacak indirimler aşağıda bağlantısı verilen anlaşma protokolü ekinde yer almaktardır.

 • Özel Ankara

  Cerrahi Tıp Merkezi

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına (1 nci dereceden), Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezinden alacakları sağlık hizmetlerinden indirim uygulanacaktır. Anlaşmaya göre tüm branşlardaki doktor (Uzm.Doç. vey Prof.) muayene fark ücretlerinden %50 indirim yapılacaktır. Ayrıca cerrahi tetkikler, radyoloji, fizik tedavi ve rehabiliyasyon hizmetleri ile lazer epilasyon işlemlerinde cari ücretleri üzerinde %20 indirim uygulanacaktır.

 • Özel Koru

  Hastaneleri

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına (1 nci dereceden), Erer Sağlık ve Eğitim Kurumları bünyesindeki Özel Koru Ankara Hastanesi ve Özel Koru Sincan Hastanesinde yararlanılacak olan ayaktan veya yatarak tedavi konularında protokol çerçevesinde çeşitli indirimler uygulanacaktır. Buna göre SGK'dan provizyon alınan ayaktan tedavi hizmetleri için fark ücretinden; Ankara Hastanesinde %30, Sincan hastanesinde %20, her iki hastaneden alınan yatarak tedavi hizmetleri fark ücretinden %15 indirim yapılacaktır.

 • Lokman Hekim

  Özel Hastaneleri

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına Lokman Hekim Hastaneleri tarafından verilecek hizmetlerden indirim yapılacaktır. Hastane tüm üyelerimize Şifa Kart verecektir. Şifa kart ile tüm branşlardan alınan tedavi fark ücretlerinde %10, polikilinik ücret farklarından %10, klinik fark ücretlerinden %15 ve chack-up ücretlerinden %30 indirim yapılacaktır.

 • Medical Park

  Batıkent Hastanesi

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına hastane tarafından verilen hizmetlerin ücretlerinde indirim uygulanacaktır. Anlaşmaya göre SGK tarafından karşılanan muayene, tahlil, tetkik ve ameliyat fark ücretlerinden %20, SGK tarafından karşılanmayan hizmetlerden ise hastane cari fiyatları üzerinden %20 indirim (Doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi sarf malzeme ücreti, akademik unvana sahip hekimler ile özel sağlık sigortası katılım bedeli hariç) uygulanacaktır.

 • Medical Park

  Keçiören Hastanesi

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına hastane tarafından verilen hizmetlerin ücretlerinde indirim uygulanacaktır. Anlaşmaya göre üyelerimiz ve yakınlarına anlaşma protokol EK'inde belirlenen hizmet gruplarında %20 indirim uygulanacaktır.

 • Özel Özkaya

  Tıp Merkezleri

  SAVİSAN üyelerinin ve yakınlarına, Özkaya Sağlık İşletmeleri ve Eğitim Kurumları bünyesindeki Özel Özkaya Tıp Merkezi ve Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezinde yararlanılacak olan ayaktan veya yatarak tedavi hizmetlerinden ve ameliyat ücretlerinden %20 indirim uygulanacaktır.

 • Bilgi İşitme Cihazları

  Özel Sağlık Kurumu

  Bu protokol, SAVİDER üyelerini ve bakmakla yükümlü oldukları birinci derece yakınlarının (anne, baba, eş ve çocuklar) işitme merkezinden alacakları hizmetten indirimli olarak yararlanmalarını kapsar.

 • Diş Hekimi

  Zeynep ERSOY

  SAVİSAN üyeleri ile birince ve ikinci derece yakınlarının diş sağlığı, bakımı, tedavisi, çekimi vs. konularında indirim yapılacaktır. Protokol kapsamında muayene ücretsiz olacak, diş sağlığı, bakımı, tedavisi, çekimi, kaplama ve protez işlemlerinde Diş Hekimleri Odasının belirlediği fiyatlardan %25 oranında indirim uygulanacaktır. Ayrıca implant tedavisinde %10 indirim uygulanacaktır.

 • Ağız ve Diş Sağlığı

  Dentapros

 • Dünya Göz

  Göz Hastanesi

  SAVİSAN üyeleri ile birinci derece yakınlarının göz sağlığı konularında indirim yapılacaktır. Protokol kapsamında indirim uygulanacak hususlara Anlaşma Protokolünden ulaşabilirsiniz.

 • Ağız ve Diş Sağlığı

  CevhenDent

  SAVİSAN üyeleri ile birinci derece yakınlarının diş sağlığı, bakımı, tedavisi, çekimi vs. konularında indirim yapılacaktır.

 • Lösante

  Çocuk ve Yetişkin Hastanesi

  SAVİDER-SAVİSAN üyeleri ve birinci derece yakınlarına ayaktan tedavi hizmetlerinde indirim uygulanacaktır. Uygulanacak indirimler Anlaşma protokolü EK'inde yer almaktadır.

Eğitim Alanında Yapılan Anlaşmalar

 • VBK Akademi

  Eğitim Kurumu

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına (çocuklarına) VBK AKADEMİ tarafından özel %40 indirimle yapay zeka destekli uzaktan eğitim platformu üyeliği ve isteyenlere ücreti mukabili online (çevrimiçi) eğitim verilmesi konusunda anlaşma yapılmıştır.

 • Özel Egebil Çankaya

  Anadolu Lisesi

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Özel Egebil Çankaya Anadolu Lisesi tarafından indirim uygulanacaktır. Yapılacak indirim oranları sınıflara göre değişiklik göstermektedir. İndirim oranları için protokolü inceleyiniz.

 • Bil Koleji

  Eryaman Kampüsü

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Bil Koleji tarafından indirim uygulanacaktır. Bil Koleji, SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına protokolde belirtilen Anaokulu, İlkokul, Orta Okul ve Anadolu Lisesi Lansman ücretleri üzerinden %15 indirim yapacaktır.

 • Özel Dört Beceri

  Yabancı Dil Kursu

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Özel Dört Beceri Yabancı Dil Kurs ücretlerinde indirim yapılacaktır. Anlaşmaya göre Genel Dil Eğitimi ve Özel derslerde %20, ikinci dil eğitimlerinde %80, sınav gruplarında ve çocuk ingilizcesinde %10 indirim yapılacaktır. (Çocuk igilizcesi 8-12 yaş aralığını kapsar)

 • Yöntem Koleji

  Özel Eğitim Kurumu

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Yöntem Koleji tarafından indirim yapılacaktır. Anlaşmaya göre Eğitim ücretlerinde liste fiyatı üzerinden net %15 indirim uygulanacaktır.

 • Final Okulları

  Özel Eğitim Kurumu

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Final Okullarında indirim yapılacaktır. Eğitim ücretlerindeki indirimleri görmek için protokolü inceleyiniz.

 • Özel Hayat

  Sürücü Kursu

  SAVİSAN üyelerine ve yakınlarına Özel Hayat Sürücü Kursu tarafından özel indirimler uygulanacaktır.

 • Özel Alkan

  Sürücü Kursu

  SAVİSAN üyelerine ve yakınlarına Özel Alkan Sürücü Kursu tarafından özel indirimler uygulanacaktır.

 • Özel İlk Başat

  Sürücü Kursu

  SAVİSAN üyelerine ve yakınlarına Özel İlk Başat Sürücü Kursu tarafından özel indirimler uygulanacaktır.

 • ARTI VİP

  Özel Eğitim Kurumları

  SAVİSAN üyelerine ve yakınlarına Atı VİP Özel Eğitim Kurumları tarafından özel indirimler uygulanacaktır.

 • Modül Ankara

  Özel Eğitim Kurumları

  SAVİDER ve SAVİSAN üyeleri ile yakınlarına Modül Ankara Eğitim Kurumları tarafından özel indirimler uygulanacaktır.

Sosyal Faaliyetler Alanında Yapılan Anlaşmalar

 • Riva Nikah

  Balo Salonu

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Riva Nikah ve Balo Salonları tarafından güncel ücretlerden %30 indirim yapılacaktır.

 • Mrada Nikah

  Balo Salonu

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Riva Nikah ve Balo Salonları tarafından güncel ücretlerden %30 indirim yapılacaktır.

 • Royal & Ahi Kasr-i

  Düğün Salonları

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarının düğün, nişak, kına vs. gibi toplantıları için Royal&Ahi Kasr-i Düğün Salonları ile protokol imzalanmıtır.

Diğer Alanlarda Yapılan Anlaşmalar

 • Can Dostlar

  Oto Lastik ve Jant Onarım

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Can Dostlar tarafından jant onarım ve oto lastik konusunda indirim yapılacaktır. Detaylı indirim listesini görmek için protokolü inceleyiniz.

 • Pilot Garage

  Oto Ekspertiz

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Pilot Garage Çankaya Yıldız Şubesi tarafından Oto Ekspertiz konusunda %50'ye varan indirimler yapılacaktır. Detaylı indirim listesini görmek için protokolü inceleyiniz.

 • Erkanlar

  Mobilya

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Erkanlar Mobilya tarafından indirim yapılacaktır. Anlaşmaya göre tüm mobilyalarda %10, beyaz eşyalarda %5, diğer elektikli ev aletlerinde ise %5 indirim uygulanacaktır.

 • Ömer Duran

  Fotoğrafçılık

  SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına Ömer Duran Fotoğrafçılık tarafından Dış Çekimlerde %15n indirim yapılacaktır. Detaylı indirim listesini görmek için protokolü inceleyiniz.

 • Medika Estetika

  Güzellik Akademileri Medikal Sağlık Danışmanlık

  Medika Estetika Güzellik Akademileri Medikal Sağlık Danışmanlık Ltd.Şti. tarafından SAVİSAN üyeleri ve yakınlarına estetik ve güzellik konuları kapsamında indirimli hizmet verilecektir. Hizmetler, fiyat tarifesi ve indirim oranları protokol ekinde sunulmuştur.

 • Türkiye Petrolleri FİLOTECH

  Akaryakıt

  SAVİDER-SAVİSAN üyelerine özel İl Satış Fiyatı üzerinden %5 indirim fırsatından her yakıt alımınızda yararlanabilirsiniz. Üstelik aracınızdan inmeden ve anahtar, çip ya da kart kullanmadan alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.